Diskusní fórum

Datum: 09.11.2011

Vložil: Michal P

Titulek: komentář

:-) Já ti Petře gratuluji k článku o dění na lhoteckém letišti. Propadlo se ve všem, o tom žádná ale takhle krásně to popsat... úplně jsem se nostalgicky zasnil, navíc, já byl tím navrátilcem, kterého jsi přirovnal k hráči formátu Jardy Kužela, což je nejlepší fotbalista Slavoje Houslice. (kéž bych byl fotbalista jako on) Je mi jasné že si tím nesledoval fotbalové kvality, snad jedině podobnou míru kolem pasu ale zasmál jsem se :-)
Co na to říct, musíme si přiznat, že nikdy nebudeme oddílem jako jsou Konárovice, Býchory, Jestřábka a jiné, my prostě budeme vždy soupeřit s mužstvy jako jsou Sendražice, Štítary, Pašinka, Hradišťko atd. Můžeme se holedbat tím, že máme krásný hřiště, stejně tak ale máme v Nebovidech pouze jednoho člověka, který obstarává vše, to je Jarda Honc. Pozor, pak ještě pár proaktivních šílenců, jako jsi ty.
Bohužel není majitelem regionálně významné firmy, ba dokonce ani jiné pračky na špinavé prachy. No a to je to co nejvíc nebovidům vždycky chybělo. Pokud nebude v Nebovidech silný partner, který je natolik velký blázen, že by vyhazoval prachy do vesnického fotbalu, nikdy to lepší nebude. Tady nejde o šílené částky, prostě se stačí kouknout kolem. Chceš li něco znamenat v tomhle malém okresním rybníku, musíš být přeci jen aspoň průměrná štika co má špičatý zuby. Prostě kdo chce mířit výš, musí sáhnout hloubš. OP je plnej žoldáků, zase ale hrajou krásný fotbal :-(





Zpět na diskuzi

Kontakt

SK Nebovidy


Nebovidy
28002