Diskusní fórum

Datum: 09.11.2011

Vložil:

Titulek: Re: komentář

A já se pomalu bál přijít na rozlučku. Stejně si myslím, že nejlepší je pořád ještě Jirka. Asi si budu muset na sobotu připravit jeferát, ale zatím jsem zjistil jen to, že čím víc gólů dostaneme, tím míň bodů získáme a od toho bych se odpíchl.
S těmi penězi s tebou úplně nesouhlasím, to už bych dávno pucoval lavičku v Polepech a koukal na divizi. Tohle je všechno pouze srdcová záležitost, nebo alespoň tak by to mělo v ideálním případě být. Buď Nebovidy, nebo nic. U nás je problém v tom, že těch zapálených lidí moc není. Samozřejmě chyby jsou na všech frontách, ale v poslední době mi připadá, že přístup hráčů je hlavním motorem současného stavu. Každý má svůj flek jistý, konkurence nulová. Pak se netrénuje, proč taky. Při zápase si z toho většina děla s odpuštěním prdel, stejně je nemá kdo vystřídat. Olda si na lajně notuje s domácími, jak kdyby hrál za Vrbovku, kurva to už je na mě trochu moc. Béčko tu není od toho aby generovalo hráče pro áčko, ale aby si ti co neumí prohrávat, šli honit ego na nějaký zoufalce ze čtyřky a pak se diví, že jsou pokopaný a áčku k ničemu. Na druhou stranu vedení brečí, že má kádr na draka a domluva s některými jedinci je jak z jiné planety a pak pustí dva kluky, kteří to podle mě brali asi jako jediný vážně. Žiďák živí rodinu zřejmě hraním šipek, nebo jak to mám pochopit. Asi je na čase ho odškrtnout a zahodit registračku, aby se tam pořád nepletla a někdo konečně přišel na to, že nám ten útočník opravdu chybí. Myslím, že si to tenkrát byl ty, kdo psal, že by to poslal do čtyřky, kde by se už nebylo za co schovávat a udělat partu, která má za cíl něčeho dosáhnout a ne se jen jednou za týden zúčastnit. To je podle mě rozumnější, než jen přežívat a čekat až to přijde samo.





Zpět na diskuzi

Kontakt

SK Nebovidy


Nebovidy
28002