30.05.2009 20:22

B-tým doma zcela propadl

Nebovidy B - Dolní Chvatliny 0:8 (0:5)

Zápas komplikoval podmáčený terén, který dělal hráčům obou týmů značné problémy. Domácí fotbalisté nedokázali v tomto utkání navázat na předchozí výkony na domácí půdě, kde během celé sezóny podlehli pouze celku Křečhoři. Již v první minutě se dostali hosté do vedení, když si na přetažený centr naběhl jeden z hostujících hráčů a hlavou pohodlně zakončil. O chvíli později se po hrubé chybě domácího Ryšánka dostal zcela sám před bránu další hostující hráč a technickou střelou zvýšil náskok hostujícího celku. V 6 minutě mohli domácí stav korigovat, ale domácí Honc trefil pouze břevno zcela odkryté hostující branky. Hosté i nadále diktovali tempo zápasu a postupně zahodili řadu vyložených šancí, včetně nastřeleného břevna ve 13 minutě. V 15 minutě zahrávali domácí volný přímý kop a po pěkném pasu za obranu se ocitl zcela sám před hostující brankou domácí Kořínek, ale ve vyložené šanci selhal. Zbytek první půle už patřil pouze hostujícímu celku, který bez větších problémů nasázel domácím hráčům další tři góly a o výsledku již bylo předem rozhodnuto.

Druhá půle již byla více vyrovnaná, přesto se gólově prosadili opět pouze hostující fotbalisté. Domácí zápas zcela nezvládli a výsledek 0:8 je pro nás ještě docela milosrdný. Skupinu domácích fanoušků tak nepotěšilo nejen špatné počasí, ale i ostudný výkon našeho B-týmu.

Sestava: Hejduk - Ryšánek, Gráf, Mašín, Mullner - Pecka, Honc, Kořínek, Matoušek - Dvořák, Král

Hráč zápasu: Josef Král