13.06.2009 12:52

B-tým si po dlouhé době odváží z venku všechny body

Pašinka B - Nebovidy B 0:2 (0:2)

Zápas začal netradičně brzy, již v 10:15 dopoledne. Kdo se chtěl zajet podívat, jak se povede našemu B-týmu v zápase s předposledním celkem tabulky musel si v sobotu přivstat. Samotný zápas pak moc fotbalových akcí nenabídl, střídaly se nepřesné přihrávky na obou stranách a až příliš často byly k vidění vysoké nakopávané balóny, které ovšem většinou končily zcela nepochopeny. První ohrožení branky přišlo až po 20 minutách zápasu, hostující Honc zdálky trefil pouze břevno domácí branky. O dvě minuty později ovšem hostující Roček mířil přesněji a poměrně z velké dálky poslal míč přesně k tyči bezmocného brankáře domácích. Ve 36 minutě vyrobil hrubku domácí gólman, míč mu vypadl z ruky a hostující Roček pohodlně zvýšil náskok našeho týmu. O chvíli později mohl dokonce tentýž hráč završit hattrick, ale jeho slabou střelu gólman zlikvidoval. První půle skončila nepřesnou střelou hostujícího Honce.

Druhá půle začala převahou domácích fotbalistů. Těm se dokonce podařilo v 54 minutě vstřelit kontaktní gól. Rozhodčí ovšem nemohl gól uznat, protože nepřímý kop domácí zahráli bez teče přímo na bránu. V 60 minutě se do šance dostali i naši fotbalisté, ale A. Přibyl mířil nepřesně. Domácí i nadále diktovali tempo zápasu ale žádnou ze svých šancí nedokázali proměnit v gól. V 76 minutě se dostal do šance hostující Roček, ale ani na druhý pokus se hattricku nedočkal a trefil pouze tyč domácí branky. Zbytek zápasu už žádnou šanci nenabídl, a tak se náš B-tým mohl po dlouhé době radovat z výhry na cizí půdě.

Sestava: Hejduk - Mašín, Gráf, A. Přibyl, Mullner - Pecka, Miška, Honc (57. J. Pluhař), Matoušek - Roček, Kozelka

Branky:  22 min. Radek Roček, 36 min. Radek Roček

Hráč zápasu: Radek Roček