06.10.2009 11:40

Další venkovní propadák našeho béčka

Slavoj Ratboř B - SK Nebovidy B 8:1 (5:0)

Další debakl utrpěla naše rezerva v utkání sedmého kola 4. třídy B na hřišti Ratboře. Již od samotného začátku utkání bylo nadmíru jasné kdo je na hřišti pánem. Domácí fotbalisté takřka nepustili náš celek z vlastní poloviny hřiště a bylo jen otázkou, kdy padne první branka. Ta přišla v 19 minutě a odstartovala kanonádu domácího celku. Stav 5:0 v poločase utkání sice vypadal hrozivě, ale upřímně řečeno byl pro naše svěřence ještě dosti milosrdný.

Druhý poločas se od toho prvního příliš nelišil. Domácí celek postupně navyšoval svoje vedení a naši hráči už jen netrpělivě vyhlíželi konec utkání. Jediný úspěch našeho celku přišel v 65 minutě, kdy nejprve Roček přešel ve středu hřiště přes několik hráčů domácího celku a potom našel přesnou přihrávkou nabíhajícího Mullnera, který alespoň částečně zmírnil utrpení početné skupiny našich příznivců. Závěrečný hvizd hlavního arbitra utkání byl vysvobozením pro mnohé hráče našeho celku a výsledné skóre vzhledem k průběhu utkání nebylo nakonec až tak drastické.

Sestava: Hejduk - Vatlach, Kotlář, Gráf, Drábek - Král (23. Ryšánek), Roček, Zelenka (45. Štěrba),