18.05.2009 23:03

Velký Osek B a Polepy B pomohli našemu celku k postupu na druhou příčku

Výsledky 21. kola 3. třídy A znamenají posun našeho celku na aktuálně druhou příčku v tabulce, kde jsme vystřídali po dlouhé době fotbalisty Veletova. Kromě domácí výhry nad posledními Ovčary vděčíme tomuto posunu hlavně fotbalistům Velkého Oseku B a Polep B. Velký Osek B dokázal doma obrat o body fotbalisty Červených Peček B, když v zápase musel dvakrát dotahovat a vyrovnání na konečných 2:2 přišlo až ve čtvrté minutě nastavení. Stejnou měrou nám pomohly i Polepy B, které po gólové přestřelce dokázaly urvat bod na hřišti Veletova. Pro fotbalisty Polep to nebyl vůbec jednoduchý zápas, tak posuďte sami, nejprve si dali vlastní gól, další dva dostali z pokutových kopů, v zápase viděli dvě červené karty a i přesto dokázali dvě minuty před koncem zápasu srovnat na konečných 5:5. Doufejme tedy, že o druhou příčku nepřijdeme hned v následujícím kole a v nejlepším případě na ní setrváme až do konce soutěže.