24.05.2009 21:13

Nebovidy i v devíti hráčích neprohrály a z Radovesnic vezou bod

Radovesnice II - Nebovidy 0:0 (0:0)

Zápas začal střelou hostujícího Schedera, která ovšem mezi tři tyče nemířila. V 7 minutě zahrávali domácí fotbalisté přímý kop, ale střelu doprostřed brány bez problému zlikvidoval hostující brankář Vácha. O pět minut později se do šance probojoval hostující Roček, ale jeho slabá střela nemohla domácího brankaře ohrozit. Ve 20 minutě se překvapivou střelou z dálky snažil domácí hráč zaskočit našeho brankaře, ale ten jeho střelu se štěstím odvrátil na roh. Největší šanci první půle a jak se později ukázalo i celého utkání zahodil hostující Scheder, ten sice dokázal obejít brankaře, ale místo prázdné branky pouze nastřelil jednoho z dobíhajících obránců. Ve 38 minutě přišel zkrat našeho hráče, M. Pluhař se nechal úplně zbytečně vyprovokovat jedním z domácích hráčů a pro řešení situace tváří v tvář neměl rozhodčí pochopení. M. Pluhař si zblízka prohlédl, jak vypadá červená karta a zcela zbytečně oslabil náš celek. První půle už nic fotbalového nepřinesla, a tak se odcházelo do kabin za stavu 0:0.

Kdo čekal, že ve druhém poločase se už bude hrát pouze na jednu branku, musel být vývojem celkem zaskočen. Domácí si s přesilou jednoho muže očividně nevěděli rady a několikrát mohli dokonce sami inkasovat. V 50 minutě nebezpečně hlavičkoval hostující Scheder, ale branku netrefil. O minutu později Miška zdálky málem nachytal domácího brankaře. Domácí fotbalisté se kromě šance v 77 minutě prakticky do zakončení nedostali. Nebovidy si ve druhém poločase vytvořily spoustu standardních situací, ale žádnou z nich nedokázaly proměnit v gól. V 87 minutě sice dokázal dopravit míč do sítě hostující J. Kovalczuk, ale rozhodčí gól pro ofsajd neuznal. Místo toho však ocenil protesty hostujícího Ročka žlutou kartou a jelikož už to byla jeho druhá musel i on předčasně opustit hřiště. Naši fotbalisté si však už bod za konečnou remízu nenechali vzít a zápas zakončili hereckou etudou v podání Schedera, který alespoň částečně pobavil jinak spíše zklamané fanoušky našeho celku.

Sestava: Vácha - Stehlík, M. Přibyl, M. Pluhař, Král - J. Pluhař, Skořepa, Miška, J. Kovalczuk - Roček, Scheder

Karty:  červená karta 38 min. Michal Pluhař, 87 min. Radek Roček

Hráč zápasu: Milan Vácha