21.09.2009 13:04

Plaňany jasně přehrály naše béčko

Sokol Plaňany B - SK Nebovidy B 7:0 (3:0)

Naše rezerva zavítala v rámci pátého kola 4. třídy B do Plaňan. Již od začátku utkání bylo jasné kdo je na hřišti pánem. Rezerva Plaňan jasně přehrávala náš celek a již v 5 minutě šli domácí do vedení. V 11 minutě se do šance dostali i naši fotbalisté, ale domácí gólman byl pozorný a naši šanci pohodlně zlikvidoval. Tempo hry pomalu opadalo a na obou stranách byla k vidění řada nepřesností. Ve 32 minutě udeřili opět domácí hráči a pohodlně skórovali do odkryté branky. O dvě minuty později nás podržel výborným zákrokem brankář Hejduk. Ve 35 minutě zahrávali naši fotbalisté volný přímý kop, ale střela Piontka mířila pouze do připravené zdi domácích. Těsně před koncem první půle přidali domácí hráči po chybě v naší obraně třetí gól a do kabin se tak odcházelo za stavu 3:0 pro domácí celek.

Do druhé půle nastoupili naši hráči s odhodláním střelit rychlý gól a pokusit se ještě zápas zdramatizovat. To se málem podařilo již v první minutě druhého poločasu, Dvořák našel zcela osamoceného Zelenku, tomu se podařilo překonat brankáře, ale na brankové čáře podržel domácí jeden z jejich obránců. V 50 minutě přišel další trest a bylo takřka po zápase. Naši vrhli všechny síly do útoku a nejen z toho pramenily další tři góly v naší síti. Domácí celek vyhrál zcela zaslouženě, na druhou stranu je třeba říci že výsledné skóre je vzhledem k průběhu zápasu pro naše fotbalisty až příliš kruté.

Sestava: Hejduk - Vatlach, Kotlář, Zelenka, Mašín (58. Drábek) - Štěrba (70. J. Pluhař),